PŁYTY WE WNĘTRZACH - NOWOŚCI W OFERCIE KRONOSPAN - Limonki Studio
16424
post-template-default,single,single-post,postid-16424,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1200,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

PŁYTY WE WNĘTRZACH – NOWOŚCI W OFERCIE KRONOSPAN

Praca naszego Biura Projektowania Wnętrz Limonki Studio to nie tylko projektowanie przed komputerem. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, targach wnętrz, odwiedzamy fabryki oraz showroomy w całej Europie. Wszystko po to, żeby stale rozwijać swoją wiedzę, poszerzać znajomość materiałów dostępnych na rynku wyposażenia wnętrz i być na czasie z nowymi trendami. W dniach 24-25 października uczestniczyliśmy w szkoleniu zorganizowanym przez fabrykę Kronospan w Szczecinku, która zajmuje się produkcją płyt laminowanych drewnopochodnych i drewnopodobnych.

 

Mieliśmy okazję zwiedzić fabrykę, salon z produktami i zobaczyć, jak wygląda produkcja. Dzięki temu na własne oczy sprawdziliśmy to wszystko, co możemy przekazać teraz naszym klientom. Przekonaliśmy się o tym, że jakość wykonywania tych produktów jest na bardzo wysokim poziomie.

Zdobywana przez nas wiedza techniczna podczas takich szkoleń przekłada się na jakoś oferowanej przez nas usługi projektowej i tak oczywiście było również tym razem, przy okazji szkolenia w fabryce Kronospan.

Podczas szeregu prezentacji zdobyliśmy wiedzę na temat nowości, jakie oferuje Kronospan, które mogą pojawić się w projektowanych przez nas wnętrzach mieszkań, domów czy biur. 

Oferta Kronospanu jest bardzo bogata. Z płyt tego producenta można tworzyć nie tylko meble czy blaty, ale również elewacje budynków. 

Nam w szczególności przypadłą do gustu nowa seria METAL i na pewno z uwagi na wysoką jakość, właściwości oraz świetny design pojawią się w projektach proponowanych przez nasze Biuro Projektowania Wnętrz. Płyty produkowane są na bazie wysokiej jakości płyty MDF laminowanej prawdziwym aluminium z powłoką odporną na szorowanie i pokrytej folią ochronną.

W portfolio naszych projektów pojawił się już projekt z wykorzystaniem najnowszej oferty marki Kronospan. Kuchnia z frontami w kolorze miedzianym jest już w trakcie opracowywania, a koncepcja projektu wnętrza została przez inwestora zatwierdzona.

 

Więcej projektów naszego Biura znajduje się w zakładce Realizacje, a informacje o tym, jak wyglada współpraca z projektantem wnętrz z artykule „Dlaczego warto zatrudnić projektanta wnętrz” oraz podstronie poświęconej projektowaniu wnętrz przez nasze Biuro.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.