Projektant Wnętrz Szczecin - Limonki Studio Wojciech Siudowski
15392
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15392,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1200,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
Architekt Wnętrz Szczecin
Architekt wnętrz Szczecin

Projektant Wnętrz – Szczecin

Limonki Studio to biuro szczecińskiego projektanta wnętrz specjalizujące się w projektowaniu wnętrz i architektury obiektów użyteczności publicznej i prywatnych. Właścicielem jest Wojciech Siudowski absolwent wydziału Architektury na Politechnice Szczecińskiej – kreatywny architekt, który w swojej pracy wykorzystuje nie tylko zdobytą wiedzę, którą stale poszerza, ale i wieloletnie doświadczenie.

Nie ogranicza się do jednego stylu, a wizję przestrzeni dopasowuje do indywidualnych oczekiwań swoich klientów, których zdanie jest przecież najważniejsze. Wnętrza, które tworzy są nie tylko oryginalne, ale i niezwykle przyjazne. Każdy projekt wykonany jest ze szczególną dbałością o walory estetyczne kreowanej przestrzeni, z uwzględnieniem potrzeb i upodobań inwestora.

Zajmujemy się również fachową pomocą w dobraniu i zakupie proponowanych w projekcie materiałów i produktów, a nasza wieloletnia współpraca z producentami i hurtowniami pozwala zaoszczędzić inwestorowi dużo czasu i pieniędzy.

 

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi (www.positum.com.pl) i dokładamy starań aby nasze projekty były wykonane zgodnie z dokumentacją.

Nasze usługi obejmują:

Projekty wnętrz Szczecin

Home staging Szczecin

Projektowanie łazienek Szczecin

Projektowanie kuchni Szczecin

Projektowanie mebli Szczecin

Wizualizacje 3D Szczecin

Jeśli jesteś ciekawy jak wygląda praca architekta,

dlaczego warto zainwestować w jego pomoc oraz

co jest ważne przy takim wyborze

Limonki Studio | Wojciech Siudowski | tel.: +48 600 272 739 | e-mail: biuro@limonkistudio.pl | Polityka Cookies