BEZPŁATNE KONSULTACJE

Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje dotyczące zakupu mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego. Konsultacje dotyczą między innymi analizy układu pomieszczeń ,  usytuowania mieszkania pod względem stron świata  , możliwości zmian układu ścian działowych. Doradzimy Państwu również jakie są potencjalne możliwości aranżacyjne. Podczas spotkania możemy pokazać jak wygląda praca nad projektem wnętrz od koncepcji po wycenę  materiałów i elementów wyposażenia.

 

Limonki Studio to biuro architektury wnętrz istniejące od 13 lat.  Nasze doświadczenie, pasja w projektowaniu i aranżacji wnętrz z pewnością pomoże Państwu w podejmowaniu decyzji dotyczących tego jak będzie wyglądało Państwa wymarzone wnętrze. Dzięki temu,że od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami oraz salonami specjalizującymi się w elementach wyposażania wnętrz takimi jak : oświetlenie, meble, armatura i ceramika łazienkowa…  Państwa cenny czas zostanie mocno zaoszczędzony, a wszelkie wątpliwości dotyczące przyszłej aranżacji  mieszkania czy domu, całkowicie rozwiane.

RUSZA PROGRAM USZA …umów się na spotkanie z architektem

Usługa polega na spotkaniu w salonie firmowym w mieszkaniu lub na budowie  podczas którego architekt na podstawie uzyskanych od klienta informacji i materiałów (np. rzut pomieszczenia) proponuje wstępne rozwiązanie i koncepcje dobierając kolory, asortyment, elementy wyposażenia.

Informujemy ,że Limonki studio Wojciech Siudowski przystępuje do programu USZA –Umów SZ Architektem. Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje do salonu STREFA ARCHITEKTA (DEPTAK BOGUSŁAWA 2/2)   w środy od 16-18 oraz w soboty od 10-14

 

 

Szkolenie Duravit

W dniach 26-28 września Limonki studio projektowanie wnętrz Szczecin miało przyjemność uczestniczenia w szkoleniu organizowanym przez znaną na całym świecie markę Duravit. W siedzibie Duravitu w Meisen    poszerzyliśmy wiedzę na temat najnowszych produktów takich jak sauna ST.Trop zaprojektowana przez Philipa Starka, poznaliśmy tajniki produkcji zwiedzając fabrykę ,a także sami testowaliśmy takie produkty jak sauna INIPI ,deska senso wasch i wanny z hydro-masażem.

Wybrano najlepsze lokale w mieście

Mamy przyjemność ogłosić,że restauracja Golden Wok, której wizerunek współtworzyliśmy zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszy lokal gastronomiczny w mieście.

Na ulubione restauracje, pizzerie, cukiernio-kawiarnie i jadłodajnie mieszkańcy głosowali w ramach plebiscytu „Najlepszy lokal w mieście 2012”.Liczyły się m.in. wystrój, obsługa, menu, ceny, smak i atmosfera panująca w danym lokalu.

najlepszy-lokal

Źródło internet:

http://www.mmszczecin.pl/414803/2012/5/29/smaczny-szczecin-wybraliscie-najlepsze-lokale-w-miescie?category=biznes

Wiosenne Metamorfozy

Wraz z nadejściem wiosny we wszystkich nas rośnie potrzeba zmian. Najchętniej zaczynamy od własnego mieszkania lub domu. Podczas tej akcji podpowiemy naszym klientom jak odmienić swoje mieszkanie w kilka chwil, bez wielkiego remontu i dużych wydatków. Dodatkowo pokażemy oryginalne sposoby na dekorację świątecznych stołów. Partnerem imprezy i dostarczycielem mebli jest Planeta Design.

http://www.galeria-kaskada.pl/pl/article/wydarzenia/show/119